.

.

Чудо на нација Бебе и плетени тексас фармерки за момчиња, големини 12 милиони-те

Чудо на нација Бебе и плетени тексас фармерки за момчиња, големини 12 милиони-те

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Culess со удобност - не барајте подалеку од плетените фармерки на чудо на нацијата за да ги задоволат неговите потреби за гардероба. Паметно направени со лента со ребрести половини и влечење, овие фармерки имаат лесно вклопување и се повлекуваат беспрекорно со нивната конструкција на ткаенини. Обидете се со овие фармерки со неговите омилени тимови и патики за лесна облека! Исклучиво на. Материјал : 78% памук/20% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : стил на влечење; Ребреста половината со влечење. Ockебови : Фаукс стил од 5 џеб. Карактеристики : Супер мека ткаенина. Плетете фармерки со тексас за момчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата