.

.

Компанија за подигање на портланд, женски шлаг блок -потпетици, подигање на велур

Компанија за подигање на портланд, женски шлаг блок -потпетици, подигање на велур

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Крестон шлаканиот багажник ќе биде говор на градот. Влечениот стил на влечење ги истакнува овие модерни чизми со средна висина со висина на средна потпетица за лесно носење. 3 ”потпетици со рангиран изглед; Висина на вратило од 10 ”; 15 ”обем. Повлечен стил. Бадем пети. Перничена влошка. Текстуриран ѓон. Текстил горен; Текстил/човек направен од надворешната страна. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата