.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направете ја секоја сала ваша лична писта во оваа покачена бута. Hiroro By Brinley Co. има шик бадем-пети, вегански кожни надградби кои се искачуваат на глуждовите и лесно влегување во патент. Овој дизајн е завршен со клин потпетица наредена со 4 mm TRU Comfort Foam ™ Footbed за изглед на понатадување со нозе и удобен лифт. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 9 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата