.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Задебелен стил може да биде ваш во загатката. Во оваа секојдневна сандала, веднаш ќе додадете нешто дополнително на вашиот изглед со своите ленти со два тона и исечокот на камшик. Јамка со каиш на глуждот го обезбедува вклопувањето и удобната пена од 4 мм TRU ™ insole Основа на овој изглед на Brinley Co. Heel Height : 1-инчен. Тип на пета : Клин клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Кука и јамка. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата