.

.

Поддршка за лифт за замена Repp компатибилен со 2003-2006, 2008- Porsche Cayenne 6Cyl 8Cyl 3.2L 3.6L 4.5L 4.8L левиот возач или десниот патник се продава индивидуално

Поддршка за лифт за замена Repp компатибилен со 2003-2006, 2008- Porsche Cayenne 6Cyl 8Cyl 3.2L 3.6L 4.5L 4.8L левиот возач

DEN 438.88

Количината на стоката
Това е достапна

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директна замена Продадена Продадена : Продадена индивидуално тип : Стил на монтирање на капакот : Стил на топката на топката на приклучокот : Гас на приклучокот за топка Наполнет : Дадем должина : 23.03 in. Компресирана должина : 13.35 in. Уметнички патувања : 9,69 in. Заменува OE број : 95551135900 INTERCHANGE Дел Број : 95551135900.Warranty : 1-годишна неограничена миризба гаранција Производство од компоненти со највисок квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтината замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или старосен фабрика. Со следниве возила : Позиција : Лево или десно однето : Спортска алаткаПорше2004-2006, 2008-2010 CAYENNE BASE2008-2010 CAYENNE GTS2010 CAYENNE S TRENSSYBARIA2006, 2009-2010 CAYENNE TURBO S2003-2006, 2008-2010 CAYENN Број на ОЕ : 95551135900. Број на делот за размена : 95551135900.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата