.

.

Дорман 929- Лист Пролет Црно

Дорман 929- Лист Пролет Црно

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Правилно функционирање на изворите на лисјата ја држат тежината и товарот на возилото или приколката и се неопходни за перформансите на суспензијата и удобноста на патниците. Проверете ги атрибутите на производот за да ја изберете вистинската пролет на лисјата за вашата апликација. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во задниот двор и направете ги себеси низ цела Северна Америка. Директна замена - Овие извори на лисја се дизајнирани да одговараат на вклопувањето и функцијата на оригиналните извори на лисја на специфични возила или приколки. Идеално решение - Беспрекорно ги заменува изворите на лисјата оштетени со преоптоварување, судир, пукање или корозија или се должат на замена. Издржлива конструкција - Направена од квалитетни материјали до строги спецификации за да се обезбеди сигурна изведба и долг животен век. Доверлив квалитет - Инженер, произведен и поддржан од премиерот пролет на лисјата за лисја во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата