.

.

Единствени поволни цени за женски плус големина со долга ракав леопард печатење асиметричен кардиган на полите

Единствени поволни цени за женски плус големина со долга ракав леопард печатење асиметричен кардиган на полите

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Изградете ја вашата колекција на основите со овој кардиган. Се сече на лабава вклопување и асиметрични детали на полите. Совршено се совпаѓаат со фармерки со права нога, здолништа, фустани или панталони и чизми на глуждот. Моделот носи во големина 1x. (Висина : 5ft 6inches, биста : 42 7/8 инчи, половината : 35 инчи, колк : 46 1/2 инчи) Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите - половината Вкупна должина1x - 47 1/4 45 1/4 - 31 1/82x 50 3/8- - 48 7/8 - 31 1/23x - 53 7/8 52 3/8 - 31 7/84x 57 1/2 55 7/8 - 32 1/4 Единствени поволни цени Plusенски плус големина со долг ракав леопард печатење асиметричен кардиган на полите 92% полиестер 8% спандекс. Отпечатоци од леопард. Долги ракави. Асиметричен. Отворен фронт. Увезени. Лабаво вклопување. Плетен кардиган. Машинско миење ладно со како бои во торба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата