.

.

Тинејџерски мутант нинџа желки столче за гравчиња за грав

Тинејџерски мутант нинџа желки столче за гравчиња за грав

DEN 409.28

Количината на стоката
Това е достапна

Чаир од тинејџери Никелодеон Тинејџери Нинџа, грав, вреќа за грав е совршен салон додаток во собата на вашето дете. Се одликува со неговите омилени будници, тинејџерски мутанти нинџа желки. Оваа детска торба со грав, служи како совршено место за нив да читаат, гледаат телевизија или едноставно да се релаксираат во стил. Лесен е, што го олеснува преселбата од соба во соба во вашиот дом. Никелодеон тинејџерски мутант нинџа желки грав торба стол : шарен тинејџерски мутант нинџа желки графика. Чаир за салони со вреќи со грав е совршено за лежење и релаксирање. 100% полиестер со супер меко полнење. Капацитет на тежина од 81 фунти. Место чисто само столче за торби за грав. Препорачана возраст од 1 до 4 години. Димензии на столчето за торбичка со грав : 18 "l x 16" w x 19 "ч. Прашањата за потсетување на производи? Предмети што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети , не оние на продавачите на Marketplace. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени преку е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена во моментот на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата