.

.

Dearfoams Papa Bear Scuff влечки со мемориска пена

Dearfoams Papa Bear Scuff влечки со мемориска пена

DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна

Папа мечката е сигурна дека ги сака овие екстра-крвави влечки! Фаќајќи кадифен стапало и нашите испробани и вистинити табани со пена за меморија, тие се совршен избор за опуштање со семејството. Крзно горно со примена на мечка од папа . пријатна бивол Проверете ја ногата . перничена влошка со мемориска пена за додадена удобност . лесна вклучена/исклучена силуета со внатрешна/надворешна надворешна плоча.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата