.

.

Newу Орлеанс светци Винкрафт 7 клуч за клучеви - нема големина

Newу Орлеанс светци Винкрафт 7 клуч за клучеви - нема големина

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Надградете ја вашата колекција на Gearу Орлеанс Светиците со оваа клучна лента од Винкрафт. Се одликува со лесен за употреба, така што ќе можете да пристапите до што и да ви треба, а сублимираната графика ќе се погрижи вашиот тим гордоста да е секогаш видлива. Овој трендовски додаток е совршено парче меморијали за секој обожавател на Orу Орлеанс. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Сублимирана графика. Мерки приближно. 7 '' (вклучително и прстен). Површинска миење. Официјално лиценциран. Направено во САД. Бренд : Винкрафт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата