.

.

Жена Маж Надворешна Облека Качулка Јакна За Заштита Од Ветер Кожен Костим За Кожа Ветроупорна Сончева Крема За Сончање СПОРТСКИ Капут УВ

Жена Маж Надворешна Облека Качулка Јакна За Заштита Од Ветер Кожен Костим За Кожа Ветроупорна Сончева Крема За Сончање СПОРТСКИ

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : применливи спортови : планинарење на отворено, риболов, патување, возење, излегување, општо, качување по карпи, кампување, возење велосипед, пешачење.Исклучително мала тежина, исклучително удобна добра пропустливост на воздухот и одредена количина отпорност на ветер, водоотпорност и многу мека, како тенок слој на кожа на човечкото тело.Супер лесен, дише, практичен, без намигнување. заштитна ткаенина за сонце.Дуксерот обезбедува дополнително покривање на главата и вратот.Долги ракави раце од стареење ефект на сонцето.Функција : водоотпорен ветроупорен, песочен, дише, заштита, антистатички, брзо сушење.Со мала торбичка за носење ,може да се преклопи во мал волумен, многу лесен за носење.Опис : Ткаенина : чинлон.Боја : како што покажуваат сликите.Големина : Должина Биста Рамо Ракави : 63см 98см 43см 62см : 65см 102см 44,5 см 63смл : 67см 106см 46см 64смхл : 69см 108см 47,5 см 65смххл : 71см 110см 49см 66смххл : 73см 118см 50,5 См 67см4хл : 75см 130см 55см 69см забелешка : поради рачното мерење, може да има грешка од 1-3см. Поради различни бојата на производот може да биде малку разлика. Вклучен пакет : 1 * кожен капут отпорен на Сонце. Ткаенина : чинлон. Боја : како што покажуваат сликите. Големина : Должина Биста Рамо Ракави. С : 63см 98см 43см 62см. М : 65см 102см 44,5 см 63см.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата