.

.

4Н-Темно Кафеава Неутрална Матри Соколор Претходно Врзана Постојана Мешана Колекција Крем Боја На Коса Коса Убавина Производ На В Елегантен Игла Чешел

4Н-Темно Кафеава Неутрална Матри Соколор Претходно Врзана Постојана Мешана Колекција Крем Боја На Коса Коса Убавина Производ

DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна

Овој комплет вклучува ЧЕШЕЛ За Опашка Од Челичен Игла За СТАОРЕЦ за лесна и прецизна примена додека обезбедува одвојување на косата ! Обезбедува професионални резултати! Антистатички Метален Игла може да се користи за пресекување, разделба и стилизирање на косата при боење или осветлување! *Пакувањето може да изгледа различно поради ажурирањето на производителот на брендот. ** Името на сенката може да се разликува, сепак, се додека бројот на сенката е точен, бојата ќе биде точна. НА ПРИМЕР, 6А може да каже "светло-кафеава пепел" или "темно русокоса пепел". Тоа е иста боја едноставно опишани поинаку.Што е тоа : Подобрете ја вашата природна убавина Со МАТРИЧНА СОКОЛОР Помешана боја на коса! Тоа е трајна крем боја која доаѓа во широк спектар на специјализирани нијанси, вклучувајќи Дополнителна светло руса пепел виолетова, светло русокоса неутрална и многу повеќе! Овие мешани нијанси ви даваат повеќедимензионален резултат.Што прави : оваа трајна боја на коса продира во вратилото на косата за да го подигне природниот пигмент и да ги депонира молекулите на бојата на косата. Користете го со развивач за резултати што се вистинити за сенка и полни со живот! А "јасно" сенка е исто така достапна за осветлување на сите нијанси во колекцијата.Што друго треба да знаете : оваа специфична линија на бои за коса користи Технологија За претходно омекнување, која ја омекнува сивата коса за да ја намали отпорноста на промена на бојата. Може да очекувате 100% покриеност за повеќе од 50% сива коса. Времето на обработка е 30-45 минути. 4Н-Темно Кафеава Неутрална Матрица Соцолор Претходно Врзана Постојана Мешана Колекција Крем Боја На Коса Производ За Убавина-Пакет од 3 w/ Елегантен Игла чешел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата