.

.

Сидро Пријатели 14' до 50 ' Сидро Линија Банџи Кабел

Сидро Пријатели 14' до 50 ' Сидро Линија Банџи Кабел

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сидро јаже тоа .. СЕ ПРОТЕГА. Тоа е како да имате гумена лента на задниот дел од вашиот брод.Еве како функционира : Чекор 1 : Испуштете сидро приближно 30' од брегот чекор 2 : Фрлете ја куката За Борење Со Пријатели до брегот чекор 3 : Врзете се за вашата линија на брегот..преземете го вашиот брод со влечење со вашата линија на брегот и чекор на Сидро Бади 14' до 50' (Испружена) Сидро Линија Банџи Кабел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата