.

.

Дуксери За Жени Глуварче Печатење Обичен Моден Дуксер Врвот

Дуксери За Жени Глуварче Печатење Обичен Моден Дуксер Врвот

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 62cm/24.41" Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 64cm/25.20" Големина : L Биста : 104см/40.94" рамо : 48см/18.90" ракав : 62см/24.41" должина : 66см/25.98" големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 50см/19.69" ракав : 64см/25.20" должина : 68см/26.77" големина : xxl биста : 112см/44.09" рамо : 52см/20.47" ракав : 66см/25.98" должина : 70см/27.56" големина : хххл Биста : 116см/45.67" рамо : 54см/21.26" ракав : 68см/26.77" должина : 72см/28.35" женски Глуварче печатење обичен моден дуксер врвкарактеристики : материјал : полиестер, овој есенски дуксер е изработен Од удобна ткаенина. Различни бои ги задоволуваат вашите потреби.Карактеристики : дизајн со долги ракави, карактеристично печатење, удобно и визуелно влијание во aut. Основен пуловер на вратот на екипажот прикажан во опуштено вклопување за секојдневно, но стилско вклопување. Нов тренд насока во женските есенски врвови.ОДИ : овој привлечен и стилски есенски врв е дизајниран за жени и тинејџери. Лесно со слаби фармерки/фармерки/хеланки/палта/јакни/патики/чизми/високи потпетици и многу повеќе. Овој дуксер е совршено спарување со фармерки и патики!Прилика : овој дуксер е погоден за секојдневен, канцеларија, работа, спорт, улична облека, секојдневно носење, состаноци, патувања, шопинг, одмор или одмор во пролет ,umn и зима.Ве молиме проверете ја нашата големина пред да нарачате за најдобра големина. Машинско перење или миење раце одделно. Поради различни методи на мерење, ве молиме дозволете малку грешка. Поради различни агли на снимање, осветлување и компјутерски монитори, може да има мали разлики помеѓу сликите и самиот производ.Женски Глуварче Печатење Обичен Моден Дуксер Топматеријал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 300gpackage големина : 30x30x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА sweater Size Bust Shoulder Sleeve Lengths96cm/37.80"44cm/17.32"58cm/22.83"62cm/24.41"M100cm/39.37"46cm/18.11"60cm/23.62"64cm/25.20"L104cm/40.94"48cm/18.90"62cm/24.41"66cm/25.98"XL108cm/42.52"50cm/19.69"64cm/25.20"68cm/26.77"XXL112cm/44.09"52cm/20.47"66cm/25.98"70cm/27.56"XXXL116cm/45.67"54cm/21.26"68cm/26.77"72cm/28.35"Size : SBust : 96cm/37.80"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 62cm/24.41"Size : MBust : 100cm/39.37"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 64cm/25.20"Size : LBust : 104cm/40.94"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 66cm/25.98"Size : XLBust : 108cm/42.52"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 68cm/26.77"Size : XXLBust : 112cm/44.09"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 70cm/27.56"Size : XXXLBust : 116cm/45.67"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 72cm/28.35" Дуксери За Жени. Женска Мода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата