.

.

Постелнина 11 Капка Двојна Големина Светло Сива Цврста Кревет Здолниште Мулти Разбушавен Микрофибер

Постелнина 11 Капка Двојна Големина Светло Сива Цврста Кревет Здолниште Мулти Разбушавен Микрофибер

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата ПОСТЕЛНИНА SGI ги нуди најдобрите чаршафи на пазарот бидејќи се направени од најдобриот материјал. Ние уверуваме 100% памук со врвен квалитет за вашето крајно искуство со удобност. Близнак, Близнак XL, Целосна, Кралица, Крал, Сплит Крал и калифорнија кралот големина со Пад Должина Кревет Здолниште долг цврст сплит агол двојна тон прашина длабоки џебови кои се вклопуваат денешните екстра дебели душеци. . Супер Мека. Нашите производи за постелнина се меки со путер и стануваат уште помеки со текот на времето. Ќе добиете совршена мешавина на мекост, сила, издржливост и луксуз. Дише. Нашите производи за постелнина дишат, дозволувајќи воздухот да помине, го одржува телото оксигенирано и природно ја отстранува влагата додека спиете. Издржливост. Нашите производи за постелнина се курирани за концептот на убавина лежи во едноставноста заедно со издржливоста . ВРЕМЕ Е ДА ГО ОБЛЕЧЕТЕ КРЕВЕТОТ-Облечете го Вашиот Кревет Со Прекрасна Шема Со Повеќе Набраздени 11 Инчи Сплит Аголно Здолниште Со Двојна Големина, изработено од Ултра силна Ткаенина Од Микрофибер, која трае со години и и дава на вашата спална соба нов допир и елеганција. СТИЛСКИ НАЧИН ДА СЕ СКРИЕ СЕКОЈДНЕВНИОТ НЕРЕД СО СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : однесете го креветот на следното ниво. Нашата прилагодена капка кревет ги крие нозете и рамката на креветот заедно со тоа што ви овозможува да го користите просторот за складирање под креветот. Мерење На Здолниште Со Двојна големина : 39Х75" Инчи со Должина На Пад од 11 Инчи. ЛУКСУЗНА ЕЛЕГАНЦИЈА со 5 ЅВЕЗДИ : Создадете ја спалната соба од вашите соништа со нашиот неверојатен избор на живописни бои за здолниште во кревет во модерен, елегантен дизајн! Поставете Ја ПОСТЕЛНИНАТА SGI Здолништа Со повеќе Набраздени кревети со двојна големина помеѓу вашиот душек и пружината на кутијата за убав, елегантен и Стилски начин за ажурирање на декорот на вашата спална соба. ЛЕСНА НЕГА : Нашите врвни Памучни Здолништа за Кревети се лесни за нега. Оваа ткаенина е издржлива одбива дамки, отпорни на брчки и исчезнување. Машината Се Пере во ладна вода и се суши на ниско ниво. Дел од профитот оди во добротворни цели, ние донираме дел од приходите од секое купување На Образованието На Детето, со избирање да купите ПОСТЕЛНИНА ЗА ВАШИОТ дом, не само што добивате неверојатен производ по цена што можете да си ја дозволите, туку и помагате да се подобри квалитетот на животот На Децата кои не можат да си дозволат образование.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата