.

.

Без граници јуниори со ребрести чипка со џемпер со долг ракав

Без граници јуниори со ребрести чипка со џемпер со долг ракав

DEN 527.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите без граници јуниори со ребрести џемпери со долги ракави ќе ви биде омилен пријатна главна есен оваа есен. Нашиот sassy џемпер има детали за чипка, метални громи и полите на кошулата. Носете го овој џемпер случајно во канцеларијата или трансформирајте го вашиот изглед за официјален вечерен ансамбл. Носете спарени со омилените тексас фармерки и чизми за совршен, лесен изглед на есен. Машина за перење; Нема граници; Јуниори; Без граници на ребрестиот џемпер на јуниори со џемпер со долг ракав; Детали за чипка; Преголеми метални громи; Долги ракави; Кошула полите; Ребрести материјал; 78% рајон 22% полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата