.

.

Капа За Сончање Летна Капа За Патување На Плажа Што Дише Удобен Долг Раб-Крема За Сончање

Капа За Сончање Летна Капа За Патување На Плажа Што Дише Удобен Долг Раб-Крема За Сончање

DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна

Капа За Сончање Летна Капа За Патување На Плажа Што Дише Удобен Долг Раб-Крема За Сончање Со Сончање Карактеристики : Кул и дише : горниот дел од шапката е плетен шуплив дизајн, кој дише и не е запушен! Двослоен раб - : Оваа капа за сончање е дизајнирана со двослоен голем обод -, што може ефикасно да го блокира ув-оштетувањето на кожата. Зголемен тркалезен раб - : дизајнот на зголемениот раб - обезбедува сеопфатна заштита од сонце за чувствителните области на кожата-како што се челото, образите, вилицата и neck.It може да и даде добра заштита на кожата на лицето кога УВ-зраците се многу силни. Флексибилен раб - : работ-содржи обликувана мека жица, што ни овозможува да ја прилагодиме формата на работ -. И дизајнот на Велкро - зад шапката, што не влијае на нашата коса врзана кога ја носиме оваа шапка. Техничка крема за сончање : Техничките влакна за сончање и високо стабилните честички за сончање формираат ув - рефлектирачки слој на честички, обезбедувајќи долготрајна ув - заштита.Параметри на производот : обем На Капачето : 56-60см сезона : летен пакет : 1 * шапка За Сончање Со штитник За Сончање Летна Капа За Патување На Плажа Што Дише Удобен Долг Раб-Крема за Сончање Со Сончање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата