.

.

Машки Маици Знаме На Денот На Независноста Печатени Врвови Со Кратки Ракави Со О-Врат Лежерна Мека Удобна Маичка Стилски Маици За Дневна Облека

Машки Маици Знаме На Денот На Независноста Печатени Врвови Со Кратки Ракави Со О-Врат Лежерна Мека Удобна Маичка Стилски Маици

DEN 403.20

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : М Биста : 110см/43,31" Рамо : 47,5 см/18,70" Ракав : 21см/8,27" Должина : 72см/28,35" Големина : Л Биста : 116см/45,67" Рамо : 49см/19,29" Ракав : 22см/8,66" Должина : 74см/29,13" Големина : XL Биста : 122см/48,03" рамо : 50,5 см/19,88" ракав : 23см/9,06" должина : 76см/29,92" големина : ххл Биста : 130см/51,18" рамо : 52,5 см/20,67" ракав : 24см/9,45" должина : 78см/30,71" големина : хххл биста : 138см/54.33" рамо : 54.5 см/21.46" ракав : 25см/9.84" должина : 80см/31.50" машките маици се дизајнирани да изгледаат и да се чувствуваат како стар фаворит уште од Првиот пат кога ќе Ги Носите. Овие брзо ќе станат ваши омилени што прво ги носите.Разновидни атлетски кошули за гардероба на секој маж. Дизајни дизајнирани за удобност и перформанси.мека и удобна ткаенина од памучна мешавина. Вградени странични шевови за класичен изглед и чувство.Идеално носење за трчање, тренинг со тегови, бодибилдинг, па дури и само секојдневни активности.Меки и удобни ленени кошули хенли со кратки ракави за мажи,лесни и дише,не се намалуваат и бледнеат,ја отстрануваат Влагата.Машки кошули моден костум за работа, секојдневен, плажа, одмор и забава, одличен за цела сезона, особено во лето и пролет days.It исто така е добар подарок за вашиот пријател, брат и татко. Ткаенината што ја отстранува влагата брзо се суши, ултра мека и има меко чувство, што ве одржува удобно преку секоја атлетска активност. Машки кошули за вратот хенли,Лежерна машка ленена кошула со кратки ракави со џебови на градите,Преден Дел На Копчето,Јака За Држење, избрани детали за копчето.Цврсти Бои, Секојдневна и Трендовска кошула. Убаво за трчање, вежбање и тренинг спортови, па дури и како долна кошула што ја отстранува влагата. Машките Маици се дизајнирани да изгледаат и да се чувствуваат како стар фаворит уште од првиот пат кога ќе ги носите. Овие брзо ќе станат ваши омилени што прво ги носите. Овие шарени кошули ќе носат добро и ќе изгледаат добро долго време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата