.

.

14к Триколор Злато 5-Камен Кубни Цирконија Свадба Бенд За Жени Канал Во собата широк, големина 5.5

14к Триколор Злато 5-Камен Кубни Цирконија Свадба Бенд За Жени Канал Во собата широк, големина 5.5

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Свадбена Лента изработена од цврсто 14к Тробојно Злато со 5-Камен Канал Поставени Кубни цирконски камења. Доаѓа во големини од 5 до 10. Ова Е Женска Свадбена Лента 3мм во ширина (1/8 инчи) која е изработена од одличен квалитет 5 камени канали поставени Кубни цирконски камења., Вистински И Цврст 14к Жолто, Бело И Розово Злато, материјали и изработка со Одличен квалитет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата