.

.

Базиреј Женски Краток Ракав Круг Вратот Миди Фустан Женски Темперамент Еднобоен Замав Фустан XL

Базиреј Женски Краток Ракав Круг Вратот Миди Фустан Женски Темперамент Еднобоен Замав Фустан XL

DEN 531.04

Количината на стоката
Това е достапна

Тип на ставка : Женски Круг Деколте Миди Фустан. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Полиестеркол : Црно, Вино, Сина Облека Должина : Дебелина До Колена : Умерен Стил : Секојдневна, Улична Мода,Стил На Подготвеност, Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето, Грижа За Автоматско Перење : Миење Раце,миење машини и суво закачување, не користете пакет за белило вклучени : 1 Парчиња Фустани. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овие женски фустани се направени Од Полиестер многу меки и кул во лето. Карактеристики : Краток Ракав ,Тркалезно Деколте,Цврст, Миди Фустан. Натпревар : Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Нашите опсези на големини одговараат за сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. Машинско перење или рачно Перење /Сушење На Линија /Не Избелувајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата