.

.

Глонме Женски Надуени Ракави Модна Туника Кошула Елегантни Канцелариски Кошули Долги Летни Врвови Блуза

Глонме Женски Надуени Ракави Модна Туника Кошула Елегантни Канцелариски Кошули Долги Летни Врвови Блуза

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Лето Долги Ракави Блузи, Жени Секси V Вратот Блуза, Жени Цветни Печатење Маици Маици Тип : Цветни Печати Боја : Виолетова, Виолетова, Жолта, (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Ревер Ѓердан : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето ,all Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% памук, 35% Мешавина Од Полиестер, Лесна, Мека и Удобна за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Маици Се Направени од Мешани Памучни Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Блуза За Гардероба.2. Дизајн : Секојдневна И Елегантна Блуза со Ревер. Основниот Дизајн На Вратот И Копчето V Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : женски цветен принт бохо обичните блузи доаѓаат со дизајн на вратот v, долги ракави и затворање на предните копчиња, носете ги летните кошули и покажете го вашиот шармантен изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летни Кошули Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Врвови Со Долги Ракави, Женски Секси Блуза Против Вратот, Женски Маици Со Цветни Принтови. Материјал-65% Памук, 35% Полиестер. Секси V Вратот И Вратот На Реверот Прави Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн-Женски Лабави Летни Врвови, Кошули Со Цветни Принтови На Плажа, Блуза Со Маици Со Јака Со Ревер, Обични Кошули Со Долги Ракави Со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод - Ова Лето Блузи Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар - Оваа Блуза Со Врвови На Вратот V Е Доволно Лесна и Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Летните Месеци. Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата