.

.

Чудата за чуда за чудо се занимава со врвот на врвот на вратот со вратот на вратот

Чудата за чуда за чудо се занимава со врвот на врвот на вратот со вратот на вратот

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Wonderwink Wonderwork Unisex V-вратот на горните врвни карактеристики : Унисекс вклопување. Двоен џеб на градите. Комунална јамка. Вентилирани страни. Големина М должина : 27 3/4 ". Одлично за групите за чудо се создадоа специјално со цел да се задоволат потребите на групата. Продолжена и плус големина, заедно со асортиман на основни бои што се добро опремени, осигурете се дека чудата може да се грижи за секоја група. Иновативни Активната ткаенина со чудо од Twill Active Twill е конструирана со употреба на пофини, потрајни предива. Комбинацијата на овие елементи овозможува убава драпера и исклучителна рака, без да се жртвува зависност и професионализам 360 степени за движење Активна Твил штотуку ја крена шипката. Користејќи ја омилената ткаенина во индустријата. Мешавина, 65% полиестер/35% памук, перформансите се засилени со додавање на механичко движење на движење без да се вклучи предиво од спандекс. Ова ја обезбедува трајната издржливост на мешавината од поли/памук, со движење на стрип ткаенина. Формулирано флексибилно вклопување што плаќа блиску Внимание на секој соодветен детал, се користеше нов пристап за вклопување со прилагодување на секоја големина поединечно и во однос на носителот. Плус големината е дизајнирана и изградена специјално за поцелосна фигура. На сите стилови, додадено е мало обликување каде што се распрскува, но сепак дозволува потребната леснотија, што резултира во опуштено, модерно вклопување. Флексибилното вклопување обезбедува целосен опсег на движење. Редефинираниот стил на комфорна работа во живо останува полиран без да се жртвува функција : Утилитарните детали обезбедуваат складирање за гаџети и опрема додека одржувате чист, професионален изглед. Со иновативната ткаенина, вклопување и стајлинг, овие секојдневни стружења навистина ја редефинираат удобноста во живо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата