.

.

Хгв Женска Прикривка Плажа Без Прерамки Мини Фустан Плажа Здолниште Лето Лето Party Партија Бодикон Долг Макси Фустан Плажа Сарафан

Хгв Женска Прикривка Плажа Без Прерамки Мини Фустан Плажа Здолниште Лето Лето Party Партија Бодикон Долг Макси Фустан Плажа

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С Биста : 54-84см/21,26-33,07" Половината : 54см/21,26" Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 60-90см/23,62-35,43" Половината : 60см/23,62" Должина : 72см/28,35" Големина : Л Биста : 66-96см/25,98-37,80" половината : 66см/25,98" должина : 74см/29,13" големина : xl биста : 72-102см/28,35-40,16" половината : 72см/28,35" должина : 76см/29,92" женска прикриена плажа без прерамки мини фустан плажа здолниште летни Карактеристики : 95% памук, ултра мека удобна прерамка фустан Што Можете Да Го Носите Цел ден лесно се лизга и ласкав за сите облици и големини се одликува со елегантно деколте без прерамки и разгорен дизајн еластичната рушена Лента Во Пределот на Градите е супер еластична и мека наспроти здолништето со скина линија што Е поставено На колковите и постепено се проширува кон полите давајќи ви голема буква изглед на женска прикриена плажа Без Прерамки мини фустан здолниште на плажа летен материјал : Памучна боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има Мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 150gpackage големина : 20x15x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Waist Length S54-84cm/21.26-33.07"54cm/21.26"70cm/27.56"M60-90cm/23.62-35.43"60cm/23.62"72cm/28.35"L66-96cm/25.98-37.80"66cm/25.98"74cm/29.13"XL72-102cm/28.35-40.16"72cm/28.35"76cm/29.92"Size : SBust : 54-84cm/21.26-33.07"Waist : 54cm/21.26"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 60-90cm/23.62-35.43"Waist : 60cm/23.62"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 66-96cm/25.98-37.80"Waist : 66cm/25.98"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 72-102cm/28.35-40.16"Waist : 72cm/28.35"Length : 76cm/29.92" HGWXX7 Летна Есенска Забава Бодикон Долг Макси Фустан Плажа Сарафан. Идеја за Подарок за одмор - овие стилски и удобни женски шорцеви прават одличен подарок за себе или како роденден, годишнина, празник како божиќен подарок за вашиот сопружник. Лесен Иако Е Лесен, Можете Удобно Да Го Носите Прекрасниот Фустан Без Да се Грижите За Тоа Погледнете Низ Проблемот Благодарение На Висококвалитетната Ткаенина и Меката Постава. ДИЗАЈН НА КАРАКТЕРИСТИКИ - Женски Фустани, Секојдневен Стил, Мек Фино плетен Материјал Од Вискоза, Лесен и Дише, Костум За Пролет Лето Fall. Овој Фустан Дефинитивно Ќе Ви Овозможи Да Ослободите Поинаков Вид Шарм И Секси. Областа За Спојување На Половината Е Еластична, Што Може Да Ги Собере Промените Во Вашето Тело. Едноставен И Класичен Дизајн, Тоа Е Неопходност За Секоја Гардероба. ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА-Одличен За Секојдневен Изглед, Одмор, Дружење, Одмор, Викенд, Забава ЗА СКАРА, Плажа Ако Комбинирајте Го Овој Мек Течен Фустан Со Патики Или Станови Во Текот На Денот; Ако За Свечени Места, Како Што Се Деловна Работа, Забава, Црква, Свадба, Гостин На Свадба, Матурска Вечер, Предавање Облека Што Можете Со Сандали Со Прерамки и Нежен Накит.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата