.

.

Потрага по дупчиња Женска Мода Секојдневен Божиќен Елен Печатење Среќен Божиќ Џеб Шевове Со Долги ракави В-врат Лабава Врвна Маица Со Средна должина Зелена

Потрага по дупчиња Женска Мода Секојдневен Божиќен Елен Печатење Среќен Божиќ Џеб Шевове Со Долги ракави В-врат Лабава Врвна

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Должина : 81см/31.89" Ракав : 42см/16.54" Рамо : 60см/23.62"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Должина : 82см/32.28" Ракав : 43см/16.93" Рамо : 62СМ/24.41"Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 102см/40.16" должина : 83см/32.68" ракав : 44см/17.32" РАМО : 64СМ/25.20"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 106см/41.73" должина : 84см/33.07" РАКАВ : 45 CM/17.72" рамо : 66cm/25.98"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 110cm/43.31" должина : 85cm/33.46" РАКАВ : 46cm/18.11" рамо : 68cm/26.77"големина : Xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 114СМ/44.88" должина : 86см/33.86" ракав : 47см/18.50" рамо : 70см/27.56"повод : секојдневен, удобен2.Материјал : Мала тежина, Удобна, Растеглива; 3.Рачно Миење Со Ладна Вода /Закачете Или Исушете Ја Линијата; Пакетот вклучува : 1 еез жени топсоодветен за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави, клубови и состаноци. Совршен за носење со фармерки или хеланки во пролет, лето илиall ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)5.Колокација : Лесен за носење со вашите омилени панталони, фармерки, хеланки и исто така .Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Забелешка : Дебелина : thin Collar : Hoodedgend : Женкарактеристики : 1.Дизајни : Долги ракави,Цврста Боја, Џебни Шевови.Должина на ракавот : Боите со Долги Ракави може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот 4.Изработена од лесна и дише ткаенина, удобна за носење и престој погодна Во Пролет Иumn;Сезона : пролетumn зимски материјал : полиестер модерен изглед дизајн ве прави попривлечни. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Погоден За божиќна забава. Материјал : лесен,удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сува. Пол : Жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата