.

.

Машки Панталони Секојдневни Мажи Едноставна Вежба Тесна Фитнес Трчање Истегнување Кошаркарска База Тренинг Панталони За Компресија Фитнес Панталони Кратки ПАНТ?

Машки Панталони Секојдневни Мажи Едноставна Вежба Тесна Фитнес Трчање Истегнување Кошаркарска База Тренинг Панталони За Компресија

DEN 574.24

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и вежбање. Стил : Модерен. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 компјутер Табела За Панталони : . Големина : С Половината : 64см/25.20" : 80см/31.50" Должина : 43см/16.93"Големина : М Половината : 68см/26.77" : 84см/33.07" Должина : 44см/17.32"Големина : Л Половината : 72см/28.35" : 88см/34.65" Должина : 45см/17.72"големина : Xl половината : 76cm/29.92" : 92cm/36.22" должина : 46cm/18.11"Големина : Xxl половината : 80cm/31.50" : 96cm/37.80" должина : 47cm/18.50" Спортските панталони се дизајнирани да нудат удобно чувство додека се спортуваат. Издржлива, растеглива, сува фит,лесна и дише ткаенина е нашиот прв избор да ви дадеме целосна слобода на движење. €Натпревар Quotimal Fit : Обезбедува Одлична Флексибилност И Движење За Секој Љубител На Џогирање И Удобност Додека Вежбате. Секој треба тренерка. Период. Тие ги одржуваат вашите мускули загреани и подготвени за движење. Текстурираната ткаенина дури ви дава дополнителна дишење кога температурите почнуваат да растат. Можете да ги спарите машките фитнес панталони со резервоар, Маица или качулка без ракави за вежбање или секојдневно секојдневно носење. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да ставите купување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата