.

.

Лидијаунистар Тајм И Тру Плус Сајз Клиренс Жени Долги Ракави Обични Долги Маици Сент Патрик Принт Пуловер На Екипажот Блузи Грин ХХЛ

Лидијаунистар Тајм И Тру Плус Сајз Клиренс Жени Долги Ракави Обични Долги Маици Сент Патрик Принт Пуловер На Екипажот Блузи

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Долги Ракави Секојдневни Долги Маици Свети Патрик Печатење Врвови На Пуловерот На Екипажоткарактеристики : Многу удобна и супер мека летна дневна ткаенина за маици. Лето short краток ракав екипажот вратот повик графички гроздобер маица блузи во женска големина. Можете да ја врзете страната или да ја наполните во шорцеви, фармерки, здолништа и видови панталони за да дадете стилски уличен изглед. Совршен за забава, фестивал, одмор, патување, тренинг, канцеларија, улица и доволно удобен за носење секојдневно. Препорачуваме измијте со рака нежно во ладна вода. Закачете се да се исуши. Не избелувајте и не мијте со топла вода. Одвојување перење за да се избегне боење облека. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандексокација : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, лето ,ze : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врвна големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 48см/18.90" Ракав : 65см/25.59 "Должина : 68см/26.77" Плус Големина Дозвола Жени Долги Ракави Обични Долги Маици Свети Патрик Печатење На Екипажот Пуловер Врвови. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Врвови Дозвола под 5 5. Врвови со долги Ракави за Жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата