.

.

Барајќи дупчиња Женска Блуза Женска Мода Секојдневен Три Четвртини Ракав Денот На Вљубените Печатени Круг Вратот Пуловер Врвот Блуза

Барајќи дупчиња Женска Блуза Женска Мода Секојдневен Три Четвртини Ракав Денот На Вљубените Печатени Круг Вратот Пуловер Врвот

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 44см/17.32" Должина : 64см/25.20"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 46см/18.11" ДОЛЖИНА : 66 CM/25.98"големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108cm/42.52" рамо : 44cm/17.32" ракав : 48cm/18.90" ДОЛЖИНА : 68 CM/26.77"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 116cm/45.67" рамо : 45см/17.72" ракав : 50см/19.69" должина : 70см/27.56"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 124см/48.82" РАМО : 46СМ/18.11" Ракав : 52см/20.47" Должина : 72см/28.35"Вклопување : одговара на големината на големината : темпераментно ПАТУВАЊЕ ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА табелата СО ГОЛЕМИНИ пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Сезона : Цела Сезонакарактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Пол : Женски Повод : Случајно што добивате : 1xwomens Toplegthing : Обичен Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни како Да се миете : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Линиски Сув Материјал : полиестеркиндо белешка деталите за големината се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Женска Блуза. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Материјал : лесен,удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата