.

.

Јумеарт Калинка Сладунец, оз

Јумеарт Калинка Сладунец, оз

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

ЈУМЕАРТ КАЛИНКА СЛАДУНЕЦ СЕ СОСТОИ ОД ОРГАНСКИ ХАРД СЛАДУНЕЦ БОНБОНИ ПАРЧИЊА ВО 5 МЛ. ПАКЕТ. ОВА СЛАТКО ЗАДОВОЛСТВО Е ЗАЧИНЕТО И ОБОЕНО СО ВИСТИНСКИ ОВОШЕН СОК. СОСТОЈКИТЕ ВКЛУЧУВААТ ОРГАНСКИ ШЕЌЕР ОД ТРСКА НАМЕСТО СИРУП ОД ПЧЕНКА СО ВИСОКА ФРУКТОЗА. ЈУМЕАРТ КАЛИНКА СЛАДУНЕЦ Е КОШЕР, БЕЗ ГЛУТЕН И НЕ-ГМО. Јумеарт Калинка Сладунец, 5 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата