.

.

Фустан За Жени Елегантен Возбуда Ракави О-Вратот Плисирани Замав Здолниште Лето Повик Канцеларија Коленото Должина Појас Фустан

Фустан За Жени Елегантен Возбуда Ракави О-Вратот Плисирани Замав Здолниште Лето Повик Канцеларија Коленото Должина Појас Фустан

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Thanks ви благодариме што избравте ЖЕНСКА Облека на Јжм ➤ 8, Висококвалитетна Ткаенина, Мека, растеглива И Удобна.Одговараат : Лесно спарете се Со високи потпетици, сандали, клинови и чизми за стилски изглед.9. повод : Секојдневен, работа, канцеларија, забава, датум, улица, плажа, излегување, одмор, подароци за жени.Нега на облека : Рачно/Машина измиена во ладна вода, Не избелувајте."Точно на големината, Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата.Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65 "Половината : 69см/27.17 " Ракав : 10см/3.94" Должина : 111см/43.70" . Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22 "Половината : 73см/28.74 " Ракав : 11см/4.33" Должина : 112см/44.09" . Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96cm/37.80 "Половината : 77cm/30.31 " Ракав : 12cm/4.72" Должина : 113cm/44.49" . Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.37 "Половината : 81см/31.89 " Ракав : 13см/5.12" Должина : 114см/44.88" . Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104cm/40.94 "Половината : 85cm/33.46" Ракав : 14cm/5.51 "Должина : 115cm/45.28" € Материјал-Удобен Фустан, Полиестер И памучна ткаенина, мека, лесна, пријателска за кожата, дише и удобна за носење цел ден. фустани летен фустан за жени породилен фустан женски фустани со кратки ракави свадбен фустан без ракави макси фустан за жени пролетни фустани за жени 2022 женски блузи облечен секојдневен црн бел фустан коктел матурски фустан бодикон здолништа секојдневен фустан на плажа. ①Големини На САД, Но предложете Да Ја Нарачате Големината Ако сте високи или изгледате симпатична масна девојка. И ние имаме сопствена табела со големини која е различна со Амазон, ве молиме внимателно проверете ја големината пред да нарачате, благодарам! плус големина фустан пролетен фустан за жени 2022 светкави фустани бел црн женски коктел батвинг фустани со кратки ракави боди фустани секси клубска облека готски и2к блузи трендовска облека венчаници за невести женски врвови велигденски костими обична забава свечени вечерни тоалети ноќен клуб. ①Прилика овој моден фустан со долги ракави одговара за пролет, лето, секојдневен, свадба, дипломирање, забава, враќање дома, коктел, вечер, ноќно излегување, клуб или други специјални прилики. €€ секојдневни фустани за жени бохо фустан секси долна облека женски породилен фустан светка матурска облека светки мини клуб фустан мајка на невестата фустани сјај плус големина макси фустан црвена црна бела долги фустани чипка фустан лолита фустан деверуша фустани кои кријат стомак масти плажа фустан сонце фустани жени лето секојдневен. ●Натпревар и Услуга } елегантниот фустан На Нашите дами е лесен за спарување со потпетици/сандали/патики/ѓердан, исто така совршено носење со јакна, завиткајте шалови, мантил кога е ладно. И ние нудиме 90 дена гаранција За враќање На Парите и Бесплатна Замена за секој клиент, доколку има некое прашање, ве молиме испратете ни е-пошта слободно. женски фустани за специјални прилики женски здолништа женски летни фустани обични џемпери без прерамки блузи кошули фустан со возбуда со ракави бела чипка фустан клубска облека коктел фустан облека бохо фустани за свадба гостинска црква миди фустани слатки здолништа под коленото должина облека за одмор макси фустани секси ноќен клуб со долги ракави излегување врвови фустани со маици фустани со боди фустани клуб вечерна свечена облека работа бизнис блејзер фустан летен фустан за жени краток фустан за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата