.

.

Вежбајте Постигнете Успех Мото Фаќач На Соништа Ѕид Виси Пердув Декор

Вежбајте Постигнете Успех Мото Фаќач На Соништа Ѕид Виси Пердув Декор

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : Должина : 19,7 инчи /50 см, дијаметар : 6 инчи /16 см.Класификација : Фаќач На Соништа : Виолетови пердуви,добро ткаени веб и бели монистра, слатки како сон.Фаќачот на соништата е наменет за мир и среќа,да ги заштити луѓето од кошмари и да ги придружува со прекрасни соништа.Материјал : Винил,пластика,Металпакување Количина : 1 х фаќач на соништаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Вежбајте Постигнете Успех Мото Фаќач На Соништа Ѕид Виси Пердув Декор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата