.

.

Ајомет Шорцеви За Жени Женски Половината Лето Високи Шорцеви Памук Половината Обични Жени Шорцеви Еластични И Цврсти Жени, Каки XL

Ајомет Шорцеви За Жени Женски Половината Лето Високи Шорцеви Памук Половината Обични Жени Шорцеви Еластични И Цврсти Жени, Каки

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Атлетски Шорцеви За Жени Женски Половината Лето Високи Шорцеви Памук Половината Обични Жени Шорцеви Еластични И Цврсти Женисезона : Летни и Пролетни шорцеви. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, секојдневно. Материјал : Памук и . Тип На Шема : Цврста Боја. Стил : Секојдневен, Моден, Удобен. Должина : Шорцеви. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Висококвалитетни шорцеви : лесната ткаенина и висококвалитетниот памук го прават овој женски бермудски дрес плетени долги шорцеви совршени за летна облека. Тие нема да станат проѕирни или да се намалат по повеќекратно перење. Дизајнот до колена обезбедува голема покриеност за горниот дел од коленото. Еластични шорцеви за половината со врвка : Со дебел и широк појас, овие долги шорцеви за одмор нема да ви копаат во половината или да се тркалаат надолу. Удобните шорцеви со плус големина се доволно лабави за да обезбедат опуштено вклопување додека сеуште ја одржуваат својата форма. Погоден за пижами, шорцеви од дрес, плетени шорцеви, панталони од харем и шорцеви на плажа за жени. Бермудски Шорцеви Со Три Џебови : овие женски јога шорцеви имаат два пространи џебови и голем џеб за задник што може да ги држи клучевите и телефонот без да испадне. Со совршена должина на раб од 8,66" за вежбање, овие бермуди не се ниту премногу кратки ниту премногу долги. Совршени за ленени шорцеви за џогер, овие долги шорцеви со џебови имаат лабаво вклопување. Карактеристики : овие шорцеви до колена имаат еластичен струк, лесна ткаенина, широки нозе и спортски, основен стил. Тие обезбедуваат симпатичен и ласкав изглед за сите возрасти. Погодни за жени, дами, тинејџерки и јуниори, овие широки шорцеви за нозе се совршени за разни активности, како што се карго шорцеви, моторџиски шорцеви, тренинг, трчање, шорцеви за вежбање, женски шорцеви за голф и кошаркарски шорцеви. Повод : Без разлика Дали правите јога, Пилатес, вежбање, активности во затворен простор, џогирање, трчање, фитнес во теретана, лежење, пешачење или секојдневно улично носење, овие бермуди со широки шорцеви за пот се доволно разноврсни за секоја пригода. Овие памучни секојдневни шорцеви ќе бидат главен елемент во ротацијата на плакарот до крајот на летото.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата