.

.

Кингстон Месинг БАК396148ОРБ Реставрација 3-Парче Бања Хардвер, Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг БАК396148ОРБ Реставрација 3-Парче Бања Хардвер, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој сеопфатен комплет додатоци за бања содржи сложени детали за луксузен и неверојатен стил. Секоја бања ќе добие дополнителен поттик на раскош од овие координирани парчиња. Една шипка за крпи, прстен за крпи и држач за тоалетна хартија се вклучени за сите ваши потреби за складирање што висат. Достапно во повеќе, издржливи завршетоци. Висококвалитетна Месинг Конструкција. Комплет Од 3 Парчиња Вклучува : 24" Шипка За Пешкири, Прстен За Крпи, Држач За Тоалетна Хартија. Совршено Се координира Со Собирање На Реставрација. Лесен За Инсталирање. Ги вклучува сите Монтажа Хардвер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата