.

.

Моето Мало Пони-Гледај Ме Блесок Ѕид Постер, 22.375 34

Моето Мало Пони-Гледај Ме Блесок Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни Моето Мало Пони 2-Гледај Ме Сјај Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Моето Мало Пони 2-Гледај Ме Сјај Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата