.

.

Швин е елипсовидна машина за кардио-обука, 2013 година

Швин е елипсовидна машина за кардио-обука, 2013 година

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Елипсовидна машина Schwinn A40, 2013 година може да ви даде ефикасен тренинг потребен и од удобноста на вашиот личен простор за вежбање. Има тенка големина што ќе се вклопи во најразлични простори, овозможувајќи ви да украсите по желба. Опремата за кардио вежбање нуди осум нивоа на магнетски отпор, давајќи ви извонреден и пријатно тренинг. Има замаец со голема брзина, голема инерција, периметар. Оваа елипсовидна машина Швин доаѓа со шест програми, како и брз почеток, за да можете брзо да ги започнете вашите вежби кога е потребно. Машината има осум читања за повратни информации од дисплејот : Резултати, брзина, вртежи во минута, отпорност, време, растојание, калории и отчукувања на срцето за да можете да добиете целосен опсег на информации како што вежбате. Оваа елипсовидна машина Schwinn A40, 2013 година прави убав додаток на практично секој дом. Швин A40 елипсовидна машина за кардио-обука, 2013 : 8 нивоа на магнетна отпорност. Со голема брзина, со голема инерска периметар пондерирана за замаец. Голема конзола натоварена со карактеристики. Голем 5.0 "x 3,0" LCD прозорец. 6 програми плус брз почеток. 8 Читања на повратни информации за прикажување : Резултати, брзина, вртежи во минута, отпорност, време, растојание, калории и отчукувања на срцето. Опремата за вежбање со кардио има звучници. Медиумска послужавник. Ергономски поставени контакти со отчукувањата на срцето. Артикулирање на плочи за нозе. Држач за шише со вода. Транспортни тркала. 6 израмнувачи. Собрани димензии : 59 "L x 23" W x 64 "H. Бокс димензии : 36" L x 16 "W x 30" H. Модел# 100333.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата