.

.

Титаниум Црна Емајл Рамен Жлеб Бранеа Бенд

Титаниум Црна Емајл Рамен Жлеб Бранеа Бенд

DEN 2063.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте примамлив апел до вашиот стил со оваа смела и модерна титаниумска лента. Прикажувајќи зачудувачки жлебови со црни емајлирани ленти, оваа рамна свадбена лента го избриша финишот за да понуди возвишен изглед. Оваа лента широка 7мм е достапна во големина на прст 8.5.Метална Тежина : 3,58 Грама Накит Тип : Моден Стил : Жлебен Свадбен Опсег Накит Финиш : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Сива Боја На Емајл : Ширина На Црна Лента : 7ммринг Големина : 8,5< 2мм дебел рамен Раб Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад Титаниум Црна Емајл Рамен Жлеб 7мм Брусен бенд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата