.

.

Граѓанин Ар Еко-Диск Црн Бирање Машки Часовник АВ1151-04Е

Граѓанин Ар Еко-Диск Црн Бирање Машки Часовник АВ1151-04Е

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Црно бирање подобрено со прозрачни раце. Двобоен случај од нерѓосувачки челик со црна полиуретанска лента. Еко-Возење движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Танг затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 44 мм х 12 мм. Бенд 22 мм х 8,5 инчи. ГРАЃАНИН AW1151-04 E Ar Часовник. Часовници. Граѓански Калибар Еко-Диск J810. АР. Унисекс, Возрасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата