.

.

Acdelco Gm Оригинална Опрема Свеќичка Жица Топлина Штит 8006

Acdelco Gm Оригинална Опрема Свеќичка Жица Топлина Штит 8006

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ацделко Гм Оригинална Опрема Свеќичка Топлински Штит нуди максимална заштита и за свеќички и за чизми од спроводлива и зрачна топлина. Тие обезбедуваат олеснување на вирусот, отпорност на вибрации и се препорачуваат гм точна замена за оригиналните компоненти на ВАШЕТО гм возило. Овие оригинални опрема свеќичка топлина штит е произведен за да одговара НА ВАШИОТ ГМ возило, обезбедување на истите перформанси, издржливост, и работниот век очекувате Од Џенерал Моторс. Acdelco Gm Оригинална Опрема 8006 Свеќичка Жица Топлина Штит.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата