.

.

Тешки Вратата Тренер Мулти-Зафат Брадата-Нагоре Повлекување Бар

Тешки Вратата Тренер Мулти-Зафат Брадата-Нагоре Повлекување Бар

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Тешкиот Тренер За Врата Со Повеќе Зафат На Брадата/Лентата За Повлекување 12 позиции на зафат ја прават лентата идеална за повлекувања, склекови, брадата, стомачни, падови, притиснати и многу повеќе. Работи за рамки на вратите од 24 инчи до 32 инчи широк Погодност и удобно - двете верзии се лесни за инсталирање и Составување. Сите рачки се изработени од подлога од пена, гума и челик обложен со пвц за подобро и побезбедно ракување Гаранција - целата вистинска рамнотежа од производите е покриена со 100% рамнотежа од гаранцијата за задоволство и 2-годишна рамнотежа од Гаранцијата. Задоволството на клиентите е нашиот највисок приоритет Тешки Вратата Тренер Мулти-Зафат Брадата-Нагоре/Повлекување бар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата