.

.

Lg Стило 3-Во-Паричник Случај Во Црно

Lg Стило 3-Во-Паричник Случај Во Црно

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Lg stylo 5 фолио случаи. Три странични џебови за кредитни картички, визит-картички и други дневни предмети што мора да ги имате. Оваа висококвалитетна, уникатна фолио футрола, исто така, нуди функција за слободен штанд, ве тера да гледате видеа или слики на лесен начин и Безбеден магнетски размавта за да го држите куќиштето затворено и телефонот без гребење. Конкретниот производ понатаму Има Можност да се вклопи во торбички, кеси или други мали џебни простори и Квалитет-изработен за прецизно вклопување и лесно ракување. Исто така, доаѓа Со Спречување на пад и шок И Целосна и стилска заштита со целосен пристап до сите порти, копчиња И камера оваа кутија за паричник lg stylo 5 3-во-1 во црно е одлична фолио кутии, заштитни капаци по намалена цена под 10 долари што не можете да ги пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во нејзината оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 0,60 х 0,00 х 3,50 инчи и тежи 3,50 фунти. Ова куќиште за паричник lg stylo 5 3-во-1 во црно е ставка од фолио футроли од нашите колекции заштитни корици што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. - Три странични џебови за кредитни картички, визит-картички и други дневни "задолжителни" ставки - функцијата за слободен штанд ве тера да гледате видеа или слики на лесен начин - Безбеден магнетски размавта за да го држите куќиштето затворено и вашиот телефон без гребење-Способен да се вклопи во торбички, торби или други мали џебни простори - Квалитетно - изработено за прецизно вклопување и лесно ракување-Спречете пад и шок. - Целосна и стилска заштита со целосен пристап до сите порти, копчиња и камера.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата