.

.

Свифер Прашина Тежок Стартер Комплет

Свифер Прашина Тежок Стартер Комплет

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Свифер Тешки ПРАШИНА СТАПИЦА + ЗАКЛУЧУВАЊЕ до 3 пати повеќе* прашина и алергени.** 360 степени на специјално обложени влакна фатете ја прашината и не пуштајте. Тие се уникатно дизајнирани Да Заробуваат + Заклучуваат прашина од секоја насока. *наспроти прашина од пердуви, * * вообичаени неживи алергени од првут и прашина од мачки и грини Од прашина Свифер Прашина Тежок Стартер Комплет (1 Рачка, 2 Прашина) : Свифер Тешки Прашина СТАПИЦА + ЗАКЛУЧУВАЊЕ до 3 пати повеќе* прашина и алергени.** *наспроти прашина од пердуви, * * вообичаени неживи алергени од првут од мачки и кучиња и прашина. Специјално обложени влакна фатете ја прашината и не пуштајте. Уникатно дизајниран За Заробување + Заклучување прашина од секоја насока. Користете со кратка рачка За Бришење Прашина, рачка за продолжување На Бришачите И Рачка За Супер Продолжувач На Свифер. Одлично за бришење прашина електроника, мебел, удари во вашиот дом или канцеларија, ролетни, вентилатори на таванот, па дури и внатрешноста на вашиот автомобил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата