.

.

Џорџ Машки И Големи Машки Редовни Фит Фармерки

Џорџ Машки И Големи Машки Редовни Фит Фармерки

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Џорџ Машки И Големи Машки Редовни Фит Фармерки 100% памук. Тешка категорија. Не-Истегнување. Седи на половината. Редовен колк и бут. Права нога. 5-џебен стил. Копче Напред и Патент Летаат. Машина перат-Ладно. Достапно во различни големини, вклучувајќи големи машки големини. Достапно Во Лесно Перење Камен,Средно Перење Камен И Црно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата