.

.

Од Шели Сегал - памук GSM фланел - Ултра мека, топла и пријатна сет за постелнина, со два џебови на опремени чаршафи, се вклопува до 16 длабок џеб, печати од снегулки, бли?

Од Шели Сегал - памук GSM фланел - Ултра мека, топла и пријатна сет за постелнина, со два џебови на опремени чаршафи, се

DEN 623.84

Количината на стоката
Това е достапна

Супериорен квалитет : Лизгајте се во луксуз, исклучително мазен и ултра мек на допир, премија за кревети на фланел, ткаени од најдобрите памучни предива што ви овозможуваат да се опуштите во својата кул удобност. Прецизно занаетчиство и стручно ткаени за производство на супер меко луксузно чувство. Специјален процес на завршна обработка за да се потенцира сјајот и мекоста на ткаенината. Чувајте топло и пријатно цела сезона со нашиот 100% памучен фланел што е четкан за крајниот материјал за мекост - 100% памук и близнак/близнак XL сет вклучува рамен лист 66 "x 96" инчен инчен, 39 "x 80" + 16 "инч поставен Лист, и една стандардна перници од 20 "x 30". Доаѓа во многу атрактивни бои за да одговараат на вашиот декор на спалната соба . Вклучен лист со вграден лист - 5 "W x 5" L и 10 "W x 5" L Easy -Reach Conea и LAPTOP џеб зашиен од секоја страна на листот. Опремени ленти со листови за да се вклопат душек близнаци и близнаци XL . Супериорен квалитет - Лизгајте во луксуз, исклучително мазен и ултра мек на допир, врвни листови со премија од фланели ткаени од најдобрите памучни предива што ви овозможуваат да се опуштите во својата кул удобност. Прецизно занаетчиство и стручно ткаени за производство на супер меко луксузно чувство. Посебен процес на завршна обработка за да се потенцира сјајот и мекоста на ткаенината. Чувајте топла и пријатна цела сезона со нашата 100% памучна фланела која е четкана за крајна мекост. Сертификација - Ние сме специјализирани за производство на некои од најмеките и најлуксузните памучни чаршафи во индустријата. Направено во вертикално интегрирана фабрика овластена за ISO-9001 : 2008, ISO-14001 : 2004 & ISO-18001 : 2007. Објектот SEDEX, OEKO-Tex и BSCI обезбедуваат одржливост, придонес кон животната средина и општествената одговорност на компанијата . Гаранција : Имаме 100% доверба во квалитетот на нашите производи и континуирано се стремиме да го испорачаме најдоброто искуство со клиентите. Затоа ви даваме 30 дена гаранција за нашите производи без поставени прашања! Ве молиме, слободно посетете се до нас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата