.

.

Прогресивен Сопствен Цреша Домат И Грозје

Прогресивен Сопствен Цреша Домат И Грозје

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Информации за производотподгответе вкусни состојки за закуски, салати, тестенини и многу повеќе со брзо повлекување На Нашите Решенија За Подготовка Од Прогресивен Цреша Домат и Машина за Сечење Грозје. Ergономскиот дизајн го прави удобно држењето додека покриеното назабено сечило безбедно ја пресекува храната со леснотија. Со едноставно вчитување на цевката со дебели домати од цреша или слатко грозје, можете да ја исечете целата содржина без потреба од нож и даска за сечење. Оваа алатка е едноставна и лесна за употреба со насочена стрелка веднаш на врвот, покажувајќи ја правилната ориентација на сечилото секој пат. Оваа Подготовка Решенија Од Страна На Прогресивни Цреша Домати И Грозје Машина За Сечење е БПА слободен и машина за миење садови безбедно.Подгответе вкусни состојки за закуски, салати, тестенини и многу повеќе со брзо повлекување На Нашите Решенија за Подготовка Со Прогресивно Сечење Домати Од Цреша и Грозјеonomономскиот дизајн го прави удобен за држење додека покриеното назабено сечило безбедно ја пресекува храната со леснотија со едноставно полнење на цевката со дебели домати од цреша или слатко грозје, можете да ја исечете целата содржина без потреба од нож и даска за сечењеоваа алатка е едноставна и лесна за употреба со насочена стрелка веднаш одозгора, покажувајќи ја правилната ориентација на сечилото секој патоваа подготвителна решенија од прогресивна Машина за Сечење Домати и Грозје Од Цреша Е Без Бпа И безбедна за миење Садови бела и зелена пластика. Нерѓосувачки челик сечилото. Одлично за преполовување овошје и зеленчук за салати. Designономски дизајн. Безбедна машина за миење садови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата