.

.

Момени 3' 5 ' Природен Геометриски Надворешен Килим

Момени 3' 5 ' Природен Геометриски Надворешен Килим

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Палетата на бои на неутрални се потпира на текстурата за да ја одржува динамична. Колекцијата Хемптон од Основите На Момени нуди практични и разноврсни стилови на килими за минимално наклонети. Со опции кои се движат од пар-тоа-со-ништо сино или тен и крем комбо, ткаени модели секогаш го задржуваат интересно. Обложете го со вашиот домашен декор внатре или надвор и гледајте како носи длабочина и димензија во просторот. КУП СО НИЗОК ПРОФИЛ : тепих Со Низок профил на висина на купот од 0,1 инчи. ТЕПИХ на ОТВОРЕНО : тепих за сите временски услови направен да трае во секој внатрешен и надворешен амбиент. Лесно за чистење со природен детергент и вода. Нанесете влажна крпа за чистење на дамки и дамки. Избегнувајте триење материјал на килим.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата