.

.

Клементина Унисе 5. Оз Полиестер Екипажот Маица

Клементина Унисе 5. Оз Полиестер Екипажот Маица

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер; антимикробна и контрола на мирис; ја отстранува влагата; извонредна дишливост и рака; прекривка со двојна игла на предниот врат; идеален за печатење со сублимација ; зашиена јака од 1х1 ребро; шиење со двојна игла на ракавот и долниот раб; етикета без ознаки; лента од рамо до рамо; беспрекорно тело; Компатибилен Со КПСИЈА; Клементин Унисекс 5.3 мл 100% полиестер екипажот маица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата