.

.

Суштинско Медицинско Снабдување Панталони За Еднократно Еднократно Затворање За Повеќекратна Употреба-Екстра Големи

Суштинско Медицинско Снабдување Панталони За Еднократно Еднократно Затворање За Повеќекратна Употреба-Екстра Големи

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Суштинско Медицинско Снабдување Инконтинентните Панталони За Брзо Затворање На Сорб Се направени од мек водоотпорен медицински винил за намалена бучава и подобрена удобност. Стилот на прилепување овозможува лесно отстранување на панталоните додека сте во кревет и има еластика што ќе одговара на вашето тело за безбедно вклопување што може да се носи. Различни опции за големина се достапни за да ги задоволат вашите потреби. Сите панталони се перат во машина. Суштинско Медицинско Снабдување Квик Сорб Предвремени Затворање Инконтинентни Панталони : Еластизиран струк и нозе кои помагаат да се спречат протекување. Предвремени затворачи за лесна апликација, особено важни за корисниците врзани за кревет. Изработен од мек и тивок винил од медицинско одделение. Машина за перење. Носете со тековна долна облека или долна облека за еднократна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата