.

.

Hatchimals, HatchiBabies Ponette, Шрафирање Јајце Со Интерактивни Играчка Миленичиња Бебе, За Возрасти и нагоре

Hatchimals, HatchiBabies Ponette, Шрафирање Јајце Со Интерактивни Играчка Миленичиња Бебе, За Возрасти и нагоре

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нови подвижни јајца! Засекогаш бебиња! Тајни додатоци! Пристигнаа хечибаби - и тие имаат толку многу изненадувања за вас! За прв пат досега, можете да изведете момче или девојче! За да дознаете кој е внатре, прегрнете, допрете, гушкајте и тапкајте го јајцето на Вашето Хечибаби. Кога ќе ве слушнат, ќе одговорат со слатки звуци! Колку повеќе си играте со овие засекогаш бебиња, толку повеќе Јајца добиваат! Ставете го јајцето на маса и навистина ќе се движи самостојно! Кога ќе видите како очите на виножитото блескаат низ лушпата, ќе знаете дека Вашето Хечибаби е подготвено да се изведе – но тие не можат да го сторат тоа без вас! Бришење на јајцето за да ги охрабрите и излупете ја лушпата-тајната порака внатре ќе открие дали сте извеле Хечибој Или Хечигерл Понет! (Не заборавајте да го пополните изводот на родените!) Додека го вадите Вашето Хечибаби, нивните големи очи што ја менуваат бојата ќе ви кажат како се чувствуваат, клуновите ќе им се движат и ќе се лулаат напред – назад-оживуваат! Сега можете да посегнете во лушпата, да ја подигнете високата столица и да излупите за да откриете четири скриени интерактивни додатоци : штракаат, шише, четка за коса и пријател за гушкање! Користете ги за хранење, подригнување, скокоткање и гушкање на вашето бебе! Колку повеќе играте, толку повеќе одговори ќе отклучите! Научете го вашето бебе да зборува или да игра нови игри како " ѕиркаат-а-бу!"Најдобриот дел е : овие Хечимали остануваат бебиња засекогаш! Со гриви во боја на виножито и слатки опашки, Понет Хечибаби се симпатични додатоци на вашето семејство хечифамилија! Донесете дома Потскокнувачко Хечибаби од вашата сопствена и откријте цел свет на изненадувања! ЛИСТА НА ЖЕЛБИ ИГРАЧКА : Добијте го вашето дете овој врвен подарок за списоци со желби за момчиња и девојчиња на возраст од 5 и повеќе години! Оваа интерактивна плишана играчка е совршен подарок за вашето дете, внука, внук или некој во вашиот живот што би сакал да се грижи за преслатко интерактивно милениче! ОТВОРЕТЕ И ВИДЕТЕ : Хечибабите се магични кадифни суштества кои излегуваат од нивните попрскани јајца непосредно пред вашите очи! Дали ќе биде момче или девојче? Проверете ја тајната порака за да дознаете! Потоа нахранете, подригнете, скокоткајте и гушкајте го Вашето Хечибаби и видете како тие реагираат!. ИНТЕРАКТИВНИ ИЗНЕНАДУВАЊА : Научете го Вашето Хечибаби да зборува и да игра игри како ѕиркаат-а-бу. Оживуваат со очи што ја менуваат бојата, подвижни клунови и тела за лулка! Колку повеќе играте, толку повеќе одговори?ќе отклучам! Дали ќе го научите вашето бебе?таен трик?. ЗАБАВНИ ДОДАТОЦИ : Откако ќе се изведе Вашето Хечибаби, посегнете во јајцето за да излупите и откриете столче плус 4 скриени додатоци : штракаат, четка за коса, шише и гушкање! Нахранете, подригнете, скокоткајте и гушкајте го Вашето Хечибаби и тие ќе одговорат исто како вистинско бебе!. СЕ ШТО Е ВКЛУЧЕНО : Секое интерактивно Хечибаби има големи, светли очи, подвижен клун и симпатична виножито грива! Тие доаѓаат со се што ви треба : 2 bat батерии, официјален сертификат За Раѓање, 4 додатоци, брошура со упатства и лист за измами. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата