.

.

ProOne G Не-Допир СИТЕ-Во-ЕДНО КОМПЈУТЕР

ProOne G Не-Допир СИТЕ-Во-ЕДНО КОМПЈУТЕР

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајниран за бизнис, Hp Pro One 600 aio има флексибилни опции за распоредување и поврзување, силна безбедност и сеопфатни карактеристики на управливост во елегантна и стилска шасија. 360 Дизајн Со широко управување со кабли и елегантен дизајн, Овој Аио одговара на пред бирото или извршен директор?канцеларијата. Виртуелниот раб до работ стакло на 21.5? дијагоналниот IPS дисплеј обезбедува многу работен простор. Моќ на изведба преку вашиот ден со нови 7-Ми Генерации I3/i5/i7процесори ослободени од опционалната Технологија Intel Optane, до 32 GB DDR4 меморија. Ефективна соработка комуницирајте природно со ВАШИОТ КОМПЈУТЕР користејќи Кортана На Windows 10 Pro1 и соработувајте со други користејќи Skype за Бизнис 7, Откажување На БУЧАВА ОД КС и веб-камера ОД 1 MP HD. Не дозволувајте ништо да ви застане на патот бидете продуктивни во секоја ситуација. Windows 10 Pro1 и моќните функции за безбедност, соработка и поврзување од HP ви помагаат да го напојувате денот На HP Prone 600 Ai O. Работете без прекин Одржувајте ја продуктивноста висока и застој ниска со целосно интегрирани и автоматизирани карактеристики на екосистемот На Фирмверот Hp Biosfere Gen3. Вашите Компјутери имаат дополнителна заштита благодарение на автоматските ажурирања и безбедносните проверки. Канцелариско Разузнавање HP Work Wise е канцелариско разузнавање валано во една апликација за паметни телефони за да обезбеди безбедност на КОМПЈУТЕР, информации за перформансите на КОМПЈУТЕРОТ во реално време и поедноставена инсталација на двигателот на печатачот за корисниците на HP PC. Супер безбеден. Супер заштитени Hp Клиент Безбедност Пакет Gen38 карактеристики HP Мулти-Фактор Автентикат, Hp Уред Пристап Менаџер, HP Spare Key, И HP Лозинка Менаџер. Овие алатки работат за да ги чуваат податоците подалеку од дофат и да се бранат од кражба, напади и неовластени корисници. Забрзајте ги основите на управувањето СО ИТ Распоредете Го Комплетот За Интеграција На Управливост СО HP за да помогнете во забрзување на создавањето слики и управувањето со хардверот, БИОСОТ и безбедноста при управување со уредите преку Microsoft System Center Менаџер За Конфигурација. Добијте слики од КОМПЈУТЕР за прв пат Подобрете го квалитетот и безбедноста на сопствените слики На Виндоус со Асистент За Слика НА HP што му помага На ITDMs при креирање слики, идентификува проблеми и дава препораки и санација. Вградена издржливост Одморете се лесно со КОМПЈУТЕР што оди на растојание и е дизајниран да помине 120.000 часа КС?вкупниот Тест Процес. Оперативен систем Виндоус 10 Про 64. Процесор Intel Core i7-7700 Со Intel HD Графика 630 (3.6 GHz, до 4.2 GHz Со Intel Турбо Поттик, 8 MB кеш, 4 јадра). Прикажи 54.61 см (21.5") дијагонала IPS широк екран позадинско осветлување АНТИ-отсјај не-допир ЛЦД (1920 x 1080). Веб камера 1 пратеник целосна HD веб камера со микрофон и 1280 x 720 резолуција (опционално). Порти Лево : 1 микрофон/слушалки 1 сд 3 читач на картички (опционално) 2 USB 3.1 Тип-А (1 полнење) Назад : 2 USB 2.0 1 RJ-45 1 сериски (опционално) 2 PS/2 (тастатура/глушец) опционално 2 USB 3.1 Тип-А 1 Дисплеј 1.2. Експанзија слотови 2 М.2. Аудио Аудио Контроли Со Конексантен CX5001 кодек, странична порта за микрофон/слушалки (3,5 мм), интегрирани стерео звучници со високи перформанси (внатрешен звучник 2 W). Оптички диск Тенок САТА ДВД-Писател.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата