.

.

Тешка Памучна Маица Со Кратки Ракави На Гилдан Кид

Тешка Памучна Маица Со Кратки Ракави На Гилдан Кид

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Детската Маичка Со Кратки Ракави Гилдан е совршен избор за преку целата година. Направен е од мешавина од памук и полиестер за мекост и удобност! Резервирајте избрани бои. Гилдан Детска Маица Со Кратки Ракави : 50% Памук, 50% Полиестери . Гилдан . Машина За Перење Ладно . Краток Ракав Маица . Деколте На Екипажот . Достапни Во Различни Бои ?.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата