.

.

Тутунаумб Женски Сандали Големина Летни Дами Чевли Рамно Дно Римски Флип Апостолки Обични Женски Сандали Флип Апостолки Танга Летна Плажа Римски Сандали Чевли На

Тутунаумб Женски Сандали Големина Летни Дами Чевли Рамно Дно Римски Флип Апостолки Обични Женски Сандали Флип Апостолки Танга

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Летни Дами Чевли Рамно Дно Римски Флип Апостолки Обични Женски Сандаликарактеристики : + Женски Сандали●удобен и мек, нелизгачки ѓон, постава што дише. ●Висококвалитетен Материјал● : удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.Совет дизајн стилски, глетка, личност, имаме повеќе големини дизајн за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете quodes Offices : Женските сандали се комбинираат со костими за капење, шорцеви, фармерки и фустани и здолништа за моден изглед. модни сандали летни чевли добри за секојдневен секојдневен живот, погодни за жени, дами, јуниори, тинејџерки носат внатрешно и надворешно. €Лесно За Совпаѓање : овој чевел е незаменлив додаток за дамите. Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маица или слатко здолниште, овие супер луксузни и удобни сандали можат да го направат секој фустан веднаш модерен.Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен, Внатрешен Стил : Секојдневен Стил На Прсти : Метод На Тркалезно Затворање : Лизгање на горниот Материјал : Материјал Од Вештачка кожа : Висина На Гумена Пета : 1см/0,39"Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) NOTE : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.2.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.3.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалатауукус3924,5см/9,65 "3857 големина : 39фут Должина : 24,5 см/9,65" ЕУ : 38УК : 5УС : 7 Летни Дами Чевли Рамно Дно Римски Флип Апостолки Обични Женски Сандали. Карактеристики : . ●Женски Сандали●удобна и мека, нелизгачка ѓон, постава што дише. ●Висококвалитетен Материјал q : удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото. `+ Стилот● : Модата ве прави попривлечни.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете. ①Прилики : Женските сандали се комбинираат со костими за капење, шорцеви, фармерки и фустани и здолништа за моден изглед. модни сандали летни чевли добри за секојдневен секојдневен живот, погодни за жени, дами, јуниори, тинејџерки носат внатрешно и надворешно. €Лесно За Совпаѓање : овој чевел е незаменлив додаток за дамите. Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маица или слатко здолниште, овие супер луксузни и удобни сандали можат да го направат секој фустан веднаш модерен. Пол : Жени. Погодна Пригода : Сцени За Одмор : Надворешен, Внатрешен Стил : Секојдневен Стил На Пети : Метод На Затворање На Тркалезни Прсти : Лизгање На Горниот Материјал : Материјал За Ѓон Од Вештачка кожа : Висина На Гумена Пета : 1см/0,39" ПАКЕТ : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) ЗАБЕЛЕШКА : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики. 2.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. 3.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Големината На Типот На Стапалатауукус3924.5см/9.65 "3857 големина : 39фут Должина : 24.5 см/9.65" ЕУ : 38УК : 5УС : 7.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата